Karma Fitmin

Profilaktyka żywienia psa to jeden z najbardziej istotnych elementów opieki nad czworonogiem. Każdy kochający właściciel i miłośnik zwierząt dba o to, by jego pupil otrzymał cenne składniki odżywcze. Zbilansowana dieta u psa jest tak samo ważna, jak u człowieka. Od odpowiednio skomponowanych posiłków wszystko się zaczyna. Karma dla przyjaciela domu musi być zdrowa, pożywna i sycąca. Takie postulaty realizuje doskonale karma Fitmin zaopatrzona we wszystko, czego zwierzę potrzebuje na co dzień.

Fitmin karma dla psa

Pożywienie dla zwierzęcia powinno opierać się przede wszystkim na świeżym, dobrej jakości mięsie, jak wołowina, jagnięcina, czy mięso królicze. Do wyrobu karmy marki Fitmin używa się mięsa niezawierające antybiotyków oraz sztucznych wspomagaczy. Każde opakowanie to porcja pysznych psich przysmaków bogatych w białko i niezbędne tłuszcze. Karmy polecane są zarówno dla psów dorosłych, jak i szczeniaków, niezależnie od rasy. Są świetnie tolerowane przez psy rasowe oraz kundelki. Pożywienie nie zawiera pszenicy oraz zbóż genetycznie modyfikowanych. Skład karmy jest prosty i doskonale współpracuje z psim podniebieniem, oraz żołądkiem. Odpowiednio dobrane karmy pomagają w utrzymaniu prawidłowej gospodarki jelitowej oraz przemiany materii u czworonoga. Pies w każdym wieku jest aktywny i pełen energii.

Psie juniory i ich brzuszki

Właściciele szczeniaków muszą szczególnie zwracać uwagę na to, co jedzą pieski. Szczenięta bywają, jak małe „odkurzacze”, pochłaniając wszystko, co napotkają na swojej drodze. Pies, który nie otrzyma dobrej karmy i nie naje się nią do syta, będzie szukał innych przekąsek, które mogą okazać się niebezpieczne dla jego zdrowia, a nawet życia. Fitmin for life puppy pielęgnuje małe brzuszki od środka, powoduje uczucie sytości i zapewnia szczeniętom zrównoważony rozwój. Prawidłowe żywienie młodego psa często staje się gwarancją jego świetnej kondycji w jesieni życia.

Dlaczego karma Fitmin?

Jak sama nazwa wskazuje karma marki Fitmin nie jest obciążająca dla psiego żołądka. Dlatego też pozwala kontrolować wagę psa, co jest szczególnie istotne w przypadku ras mających tendencje do tycia. Nadmierna masa u psa może prowadzić do problemów z kręgosłupem, stawami, a w konsekwencji do olbrzymich kłopotów z poruszaniem się. Idealna karma to taka, która zaspokoi apetyt czworonoga, lecz jednocześnie nie odkłada się w organizmie w postaci niepożądanych tkanek tłuszczowych. Stosowanie Fitmin karmy dla psa to wyraz prawdziwej troski o domowego pupila, który zaprocentuje głęboką przyjaźnią na wiele lat.

Dogsbox.pl