Wózki dziecięce 3w1 – dlaczego warto?

Wózki dziecięce 3w1 są bardzo popularne. Nie można się temu dziwić, bo mają sporo zalet, a korzystanie z nich jest po prostu wygodne. Z tego powodu wybór takiego wózka wydaje się być jedynym słusznym. Czy tak jest w rzeczywistości? Dlaczego warto wybierać właśnie takie rozwiązanie?

Wszystko dopasowane – funkcjonalnie i estetycznie
Najważniejszą zaletą wózków typu 3w1 jest to, że w zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, by wygodnie podróżować z noworodkiem i niemowlęciem. Fotelik samochodowy przyda się od razu po urodzeniu maleństwa. Jest on potrzebny już na etapie wyjścia ze szpitala, kiedy trzeba bezpiecznie zawieść maluszka do domu. Gondola przyda się na pierwsze spacery oraz do usypiania noworodka. Spacerówka sprawdzi się, gdy dziecko będzie już większe i będzie samodzielnie siadało.

W wózkach 3w1 wszystkie te elementy są wykonane w dokładnie tej samej stylistyce i pasują do jednego stelaża. Nie ma więc potrzeby trzymania w mieszkaniu kilku różnych wózków czy stosowania jakiś skomplikowanych sposobów na montaż niepasujących do siebie elementów. W takich wózkach wszystko do siebie pasuje, a montaż jest banalnie prosty. Wózki dziecięce 2w1 są do nich bardzo podobne, choć w nich zwykle nie ma fotelika samochodowego. Zakup fotelika spoza zestawu może sprawić, że nie będzie możliwości zamontowania go na stelażu od wózka. Może to wiązać się z pewną niewygodą, ale trzeba podkreślić też, że nie wszyscy używają fotelika samochodowego podczas spacerów. Niektórym osobom ta funkcja po prostu nie jest potrzebna.

Wózki dziecięce 3w1 Częstochowa – proste zakupy
Warto też podkreślić, że zakup gotowego zestawu to najprostsze rozwiązanie. Nie ma potrzeby kompletowania go i samodzielnego dobierania elementów. Nie trzeba tracić czasu na zastanawianie się, czy wszystko będzie do siebie pasowało i czy decyzja o zakupie na pewno jest dobra. Wózek 3w1 to po prostu strzał w dziesiątkę. Koniecznie trzeba też podkreślić, że zwykle cena zestawu jest bardziej atrakcyjna niż zakup poszczególnych części osobno. Nie ma więc sensu dzielić zakupu wózka na mniejsze części i oddzielnie płacić za wysyłkę każdej z nich. Dużo taniej jest kupić wszystko za jednym razem.

Przed zakupem warto też obejrzeć wózek na żywo i sprawdzić jak się prezentuje. Dobrze jest też przymierzyć się do niego, upewnić się, że dobrze się prowadzi oraz zobaczyć, jakie ewentualnie wyposażenie dodatkowe można do niego dopasować. Czasami warto też dobrać do zestawu moskitierę, parasolkę albo wygodną i pojemną torbę dla mamy.

Sklep dla dziecka – https://www.sklepdziecka.eu