Biżuteria ezoteryczna

Biżuteria ezoteryczna to nie tylko produkty służące upiększeniu ludzkiego ciała bądź stylowe dodatki do eleganckiej kreacji. To przede wszystkim przedmioty z duszą. Dzięki znajomości tradycyjnych symboli oraz mocy naturalnych surowców biżuteria tego typu spełnia także funkcję ochronne, oraz dodaje pozytywnej energii jej użytkownikom. Odpowiednio dobrany talizman lub bransoletka może odmienić całe życie i spojrzenie na świat.

Moc naturalnych kamieni

Biżuteria z kamieni naturalnych jest efektowna i robi wrażenie. Wybór kamieni i minerałów jest ogromny, więc każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Majestatyczne kwarce i kryształy górskie mają silne działanie oczyszczające, pomagają pozbyć się z otoczenia toksycznych ludzi, oraz zneutralizować promieniowanie elektromagnetyczne. Fioletowe ametysty niosą ukojenie, przywracają harmonię wewnętrzną i redukują stres. Mają też właściwości rozwijające intuicję, pozwalają otworzyć się na kontakt z wyższą jaźnią. Z kolei funkcjonalne akwamaryny, wykorzystywane często w medycynie alternatywnej, korzystnie wpływają na układ nerwowy oraz pomagają pozbyć się stanów zapalnych w organizmie. Dyskretna bransoletka z kamieniem lub wysadzany pierścionek doskonale spełnią swoją funkcję, a ponadto trafią w estetyczne gusta najbardziej wymagających klientów.

Symbole ezoteryczne

W produkcji biżuterii ezoterycznej wykorzystuje się dobrze znane od wieków motywy, jak kwiat lotosu, drzewo życia, czy ptasie pióro. Nawet osoby, które wcześniej nie wierzyły w energetyczną moc amuletów i dodatków, mogą na własnej skórze przekonać się, jak one działają. Popularnością cieszą się np. złote lub srebrne pierścionki z motywem ptasiego pióra, bądź węża. Te pierwsze odpowiadają żywiołowi powietrza, więc pozwalają wspiąć się na wyżyny intelektu, są utożsamiane z wysokim stopniem uduchowienia i lekkością duszy. Te drugie z kolei nawiązują do transformacji i zmiany, która zachodzi w człowieku. Pierścionki z wężem są idealne dla osób, które przechodzą w życiu przez gwałtowne zmiany, uczą się większej kreatywności i budują nowe fundamenty swojej codzienności.

Biżuteria do aromaterapii

Wiele osób w swojej codziennej praktyce medytuje w otoczeniu relaksujących dźwięków lub zapachów. Powszechnym działaniem stało się aromatyzowanie pomieszczeń. Rewolucyjna biżuteria do aromatyzacji pozwala nosić ulubione zapachy zawsze przy sobie. Godne polecenia są z pewnością naszyjniki do aromatyzacji bądź ciekawe przypinki do odzieży, do których dolewa się ulubione olejki eteryczne. Mnogość wzorów i form w zakresie biżuterii ezoterycznej sprawia, że każdy dopasuje pierścionek, bransoletkę lub naszyjnik dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. Warto zapoznać się z szeroką ofertą.

Sklep ezoteryczny – ezoterra.pl